Oferta dla Firm​

Informacje szczegółowe​

Kredyt w Rachunku

Kredyt Obrotowy

Finansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstwa

To kredyt bankowy przeznaczony na sfinansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstwa, na przykład na pokrycie części kosztów zatrudnienia personelu, kosztów administracyjnych, zakupu drobnego wyposażenia itp. Pozwalają przedsiębiorstwu zapewnić sobie płynność finansową, umożliwiają regulowanie bieżących zobowiązań przy braku gotówki, która jest zamrożona np. w należnościach od dłużników. Zazwyczaj są udzielane na okres krótszy roku. Nie posiadają zwykle harmonogramów spłat, a bank wymaga, by kredytobiorca spłacił całą kwotę kapitału do daty zakończenia kredytu, chociaż możliwe są także umowy, w których bank wymaga od kredytobiorcy spłaty minimalnej ustalonej kwoty częściej np. co miesiąc.

Faktoring

Skupowanie należności przedsiębiorstwa

Polega na wykupie przez instytucję z zewnątrz lub bank (faktora) od przedsiębiorcy (faktoranta) wierzytelności z tytułu sprzedawanych usług lub towarów dla zewnętrznych kontrahentów. Skupowane są więc należności przedsiębiorstwa, ale tylko te, których termin płatności jeszcze nie upłynął, dzięki temu przedsiębiorca dokonujący sprzedaży w szybkim czasie otrzymuje zapłatę za sprzedany towar lub usługę. Takie rozwiązanie wpływa na zachowanie płynności finansowej w przedsiębiorstwie, a także ogranicza ryzyko związane z nieterminowym regulowaniem zobowiązań ze strony kontrahentów.

Podmioty faktoringu

Kredyt Gotówkowy

Kredyt Inwestycyjny

Kredyt Hipoteczny

Pożyczka Hipoteczna

Rozpoczęcie współpracy

Zapraszamy do formularza kontaktowego w celu złożenia zapytania.

Dziękujemy ze odwiedziłeś naszą stronę, jako eksperci w obszarze kredytów, ubezpieczeń i nieruchomości pomożemy znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług zapraszamy do kontaktu w formularzu poniżej.

Kliknij tutaj i rozwiń formularz kontaktowy

Compare Listings

Telefon Kontaktowy

Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania.

Zadzwoń, a sekretariat udzieli informacji.

Numer do sekretariatu

+48 504 555 370

Formularz Kontaktowy

Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania. Wypełnij formularz, a nasz skontaktuje się z Tobą.