Klient Indywidualny

Kredyt gotówkowy

Wsparcie finansowe.

To jeden z najszybszych i najbardziej popularnych sposobów na pozyskanie pieniędzy. Można ją wziąć na dowolny cel i nie trzeba się z tego w żaden sposób tłumaczyć, np. mały remont, wymianę sprzętu domowego, wakacje czy cokolwiek innego.

Współpracujemy ze wszystkimi bankami i dlatego przeprowadzimy szczegółową analizę, aby znaleźć najlepszą dla Ciebie ofertę.

Warto zaufać profesjonalistom w doborze najodpowiedniejszej opcji, bo pożyczki w poszczególnych bankach różnią się bardzo istotnie procedurami udzielania, kwotami dostępnymi, oprocentowaniem czy innymi kosztami.

Kredyt Hipoteczny

Kredyt brany na konkretny cel

To kredyt brany na konkretny cel, np. zakup mieszkania czy domu, działki, budowę domu, którego zabezpieczeniem jest hipoteka (ograniczone prawo rzeczowe, które daje wierzycielowi, w tym przypadku bankowi zabezpieczenie na nieruchomości na wypadek niespłacenia przez kredytobiorcę zobowiązania). Wyróżnia go zazwyczaj wysoka kwota kredytu (porównując np. z pożyczką gotówkową) oraz długi okres spłaty. W przypadku kredytów hipotecznych, znaczenie dla banków mają, między innymi, takie czynniki, jak: wkład własny kredytobiorcy i jego zdolność kredytowa. W każdym banku, zarówno tego rodzaju kredytów i zaoszczędzimy dla Ciebie sporo czasu i pieniędzy. Wymagany wkład własny może być inny w każdej z instytucji finansowych, tak jak i zdolność danego kredytobiorcy może znacznie się różnić. Po to, by nie odwiedzać każdego z banków, szukając najlepszej opcji dla siebie, wybierz nas. Znamy procedury udzielania kredytów hipotecznych i wiemy co jest akceptowalne i w jakim banku. Tę wiedzę zdobywaliśmy przez lata i bezpłatnie za Ciebie to załatwimy, a mało tego – wybierając najlepsza opcję, zaoszczędzimy Twoje pieniądze.

Pożyczka Hipoteczna

Pożyczka na dowolny cel

Jeżeli jesteś właścicielem domu, mieszkania lub działki, masz w ręku niezwykły atut, gdyż możesz wziąć pożyczkę hipoteczną na dowolny cel – nowy samochód, wymarzone wakacje, remont czy zagraniczne stypendium dla dziecka, która jest tańsza od pożyczki konsumpcyjnej. Choć pożyczka hipoteczna to dobry sposób kredytowania większych wydatków rodziny, wciąż niewiele osób wie o jej istnieniu. To efekt schematycznego myślenia – że obciążając hipotekę można pożyczyć tylko na konkretny cel. Tak jest, ale w przypadku kredytu hipotecznego, a nie pożyczki hipotecznej, którą dostajesz na cel dowolny. Pod zastaw możesz dać dom, mieszkanie lub działkę, wszystko co stanowi nieruchomość. Hipoteka to dla banku bardzo dobre zabezpieczenie w obu przypadkach. Na tyle dobre, że może nam pożyczyć gotówkę na korzystnych warunkach. Mnogość ofert kredytów bankowych może przyprawić o zawrót głowy, dlatego to my wszystko załatwimy.

Kredyt Konsolidacyjny

Jest udzielany na spłatę zadłużenia

Jest udzielany na spłatę zadłużenia w wielu bankach czy instytucjach pożyczkowych. Dzięki temu masz do spłaty jedną niższą ratę zamiast np. czterech w różnych miejscach. Kredyt konsolidacyjny często jest najlepszym sposobem na uratowanie naszych finansów. Bardzo często kredyt jest jedynym sposobem na sfinansowanie naszych potrzeb. Zazwyczaj kredyty bierzemy , gdy nasza sytuacja jest stabilna i jesteśmy przekonani, że następną ratę z łatwością spłacimy. Jednak życie bywa na tyle brutalne, że czasem stawia nas w sytuacji, w której nie mamy pieniędzy na pokrycie zobowiązań. Spadają na nas problemy w pracy, raty za sprzęt gospodarstwa domowego, do tego rata za samochód i pożyczkę gotówkową. Myślę, że taki scenariusz jest znany bardzo wielu osobom. My wiemy co wtedy zrobić. Nie zwlekaj – drzwi naszego biura są otwarte. Pomożemy.

Rozpoczęcie współpracy

Zapraszamy do formularza kontaktowego w celu złożenia zapytania.

Dziękujemy ze odwiedziłeś naszą stronę, jako eksperci w obszarze kredytów, ubezpieczeń i nieruchomości pomożemy znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług zapraszamy do kontaktu w formularzu poniżej.

Kliknij tutaj i rozwiń formularz kontaktowy

Compare Listings

Telefon Kontaktowy

Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania.

Zadzwoń, a sekretariat udzieli informacji.

Numer do sekretariatu

+48 504 555 370

Formularz Kontaktowy

Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania. Wypełnij formularz, a nasz skontaktuje się z Tobą.