KREDO finance

Poprzedni
Następny

Co nas wyróżnia wśród innych biur?

przede wszystkim indywidualne podejście do Klienta

Naszym celem jest przede wszystkim dobra relacja z klientem. Zależy nam na współpracy długoterminowej. Każdego dnia razem z całym zespołem  staramy się tak  pracować, aby obie strony były zadowolone.

Właścicielem firmy jest Martyna Maszczak, która po 10 latach pracy w Banku postanowiła zmienić coś w swoim życiu, pracować tak z klientem, aby zaproponowane rozwiązanie było dobre dla klienta, a nie tylko dla Banku. Kolejnym celem w założeniu własnej firmy było zbudowanie takiego zespołu, który poza wiedzą i profesjonalnym podejściem do klienta będzie jak sama nazwa wskazuję ,,zespołem”, który się wspiera i wspólnie dąży do wyznaczonych celów.

KREDO Finance w Człuchowie to miejsce

gdzie w przyjemnej atmosferze, przy pysznej kawie porozmawiamy jak partnerzy

W naszym biurze sprzedaż swoje mieszkanie, kupisz dom, który od razu ubezpieczysz, a jeśli będziesz potrzebować wsparcia finansowego to również je dostaniesz.

Współpracujemy z ponad 32 firmami ubezpieczeniowymi, większością Banków dostępnych na rynku.

W skład zespołu wchodzi licencjonowany Agent Nieruchomości. A dodatkowo współpracujemy z Rzeczoznawcami, Notariuszem oraz wieloma firmami z branży co pozwala kompleksowo obsługiwać  naszych klientów.

Naszym klientem może być każdy, mamy tak szeroki wachlarz dostępnych produktów i tak nieograniczone możliwości, że jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie dla każdego klienta od indywidualnego poprzez firmowego aż do rolnika.

Każdego dnia na pierwszym miejscu stawiamy na rozwój. Dzięki współpracy z dużą Multi-agencją Multugrupą mamy dostęp do wszystkich firm ubezpieczeniowym, przyjeżdżają do nas wykształceni pracownicy firm, aby pomagać nam poszerzać naszą wiedzę, wymieniać się doświadczeniami.

Jako pośrednik kredytowy współpracujemy z firmą  EXPANDER Advisors, która jest jednym z największych pośredników finansowych w Polsce. Daje  nam również ogromne możliwości w codziennym rozwoju.

Jako Pośrednik w obrocie nieruchomościami, korzystamy z dostępu do platformy wewnętrznej wymiany ofert między biurami Esti CRM, która pozwala na wyszukanie nieruchomości która nie jest dostępna dla każdego i odwrotnie gdy my chcemy tylko wewnętrznie przedstawić ofertę nieruchomości to może się to odbyć bez udostępniania oferty publicznie.

 

Fotografia Nieruchomości

profesjonalne przygotowanie nieruchomości to dla nas podstawa

W skład zespołu KREDO finance w Człuchowie wchodzi również nasz fotograf,  który w swoją pracę wkłada całe serce. Poza fotografią nieruchomości specjalizuję się również w nagrywaniu filmów reklamujących nieruchomości oraz firmy. Prywatnie jest muzykiem co zdecydowanie wpływa na jakość nagrywanych przez niego filmów w których, każdy detal jest dopracowany z wielką dokładnością

Idziemy z duchem czasu, prezentujemy nasze nieruchomości nie tylko za pośrednictwem zdjęć, są to również nagrania, prezentacje online, nagrania i zdjęcia z drona.

Tworzymy nową rzeczywistość i nową jakość pracy.

KREDO finance

Twój Kredyt, ubezpieczenie,
nieruchomość
W jednym miejscu.

Nasza firma jest na rynku od 2020 roku. Właścicielka postanowiła otworzyć miejsce w którym obsługa klienta nabierze zupełnie innego charakteru. Naszym celem jest na tyle poznać klienta aby móc zaproponować mu takie rozwiązanie, które będzie dostosowane do jego potrzeb. Przychodząc do nas klient zostanie obsłużony kompleksowo. W jednym miejscu otrzyma kredyt, sprzeda lub kupi nieruchomość, a przy tym wszystkim otrzyma jeszcze propozycję ubezpieczenia.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio

Compare Listings

Telefon Kontaktowy

Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania.

Zadzwoń, a sekretariat udzieli informacji.

Numer do sekretariatu

+48 504 555 370

Formularz Kontaktowy

Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania. Wypełnij formularz, a nasz skontaktuje się z Tobą.